ראש העין – מערכת מצלמות אבטחה – אינטרקום – גלאי עשן

אינטרקום בראש העין

אינטרקום בראש העין יכול לשפר את הלוק של הבניין כולו. התקנה של אינטרקום בראש העין, שהיא פעולה פשוטה ולא יקרה, יכולה לשפר את המראה של הבניין כולו. המראה הכללי של בניין שבו קיים אינטרקום בראש העין, נראה הרבה יותר יפה מאשר בניינים שבהם לא נמצא אינטרקום. אינטרקום בראש העין מותקן בבניינים חדשים, ולעומתם בבניינים ישנים לא קיימת מערכת אינטרקום. כאשר מגיעים לבניין בראש העין, אפשר ממבט ראשון לשים לב אם מדובר בבניין ישן או חדש, על פי השאלה האם מותקן אינטרקום בבניין. אינטרקום בראש העין יכול לשדרג את המראה של הבניין, וגם להעלות את המחיר שלו (למרות שמחירי הדירות בראש העין לא זולים גם עבור בניינים ישנים בלי אינטרקום). כיום, חלק גדול מהבניינים בראש העין הינם עם מערכת אינטרקום, אך בניגוד אליהם בניינים רבים עדיין לא התקינו מערכת אינטרקום בבניין. בניינים רבים בראש העין שעברו שיפוץ, חלק מהשיפוץ כלל גם התקנה של אינטרקום בראש העין, ולכן ניתן בקלות לדעת אם מדובר בבניין ישן או חדש.

גלאי עשן בראש העין

כדי שהבניין יעבור את האישורים הנדרשים, קיים צורך להוסיף גלאי עשן, בעיקר בזמן שמדובר במבנים ישנים אשר נבנו לפני ההתקן העדכני של מכבי האש לקיומו של גלאי עשן בראש העין. גלאי עשן בראש העין חשוב בכל בניין או בית עסק. כל מבנה דורש את קיומו של גלאי עשן בראש העין או בכל מקום אחר. כאשר קיים גלאי עשן בראש העין, זה מעיד על כך שהבניין עבר את האישורים הנדרשים של מכבי האש, וכי הינו בטוח למגורים. אישור של מכבי אש לבניין בראש העין, משמע האישור שהבניין ראוי למגורים ואפשר לאכלס אותו, מתקבל רק לאחר שקיים גלאי עשן. הרכבה של גלאי עשן בראש העין היא פעולה קלה, שהיא בימינו חובה בכל מבנה. גלאי עשן בראש העין כיום הינו חובה בכל בניין או בנין מגורים, ולא משנה אם מדובר בבניין מגורים או בבית עסק. כיום, בניינים חדשים שנבנים בראש העין או במקומות אחרים בארץ מצריכים מגוון רב של אישורים מגורמים שונים, בזמן שאישור של מכבי אש הינו אחד האישורים החיוניים ביותר.

By | 2019-09-13T02:52:07+00:00 ספטמבר 13th, 2019|Intercom|סגור לתגובות על ראש העין – מערכת מצלמות אבטחה – אינטרקום – גלאי עשן